Žinios. Vilkaviškio rajone, Užbalių vandenvietėje, rasta arseno

Per vakar dieną Lietuvoje patvirtinta 115 naujų susirgimo koronaviruso infekcija atvejų. Beveik pusė jų – 55 registruoti Kauno apskrityje.

VRK skelbia, kad esantys izoliacijoje rinkėjai turėtų registruotis, tuomet jie galės balsuoti izoliacijos vietoje – pas juos atvyks rinkimų komisijos nariai. Jau rengiamasi ir reguliuoti srautus apylinkėse, tačiau tai daryti turėjusių savanorių trūksta.

Vaistinių regionuose likimas – Seimo rankose. Nuo 2021 m. kiekvienoje vaistinėje privalės dirbti bent vienas vaistininkas.

Aukštos kvalifikacijos specialistams iš užsienio supaprastintos galimybės atvykti į Lietuvą. Paprastesnė tvarka galios ir dėstytojams, tyrėjams.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel paskelbė, kad surengs derybas su baltarusių opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja. Kanclerė gyrė Baltarusijoje nuo rugpjūčio 9-osios rinkimų demonstracijose dalyvaujančių moterų drąsą.

Jungtinėse Valstijose, Klivlende įvyko pirmieji Donaldo Trumpo ir Joe Bideno debatai. Per pirmąją akistatą kandidatai diskutavo apie koronavirusą, Aukščiausiąjį teismą, šalies ekonomiką, rasizmo bei kitas problemas.

Europos Žmogaus Teisių Teismas prašo Azerbaidžano ir Armėnijos nutraukti ugnį ir pasirūpinti civilių žmonių saugumu Kalnų Karabache.

Vilkaviškio rajone, Užbalių vandenvietėje po dvejų metų vėl aptikta arseno. Maisto ir veterinarijos tarnybai ištyrus iš Užbalių vandenvietės gyventojams tiekiamą geriamąjį vandenį, nustatyta, kad arseno koncentracija viršija normą beveik du kartus.

Orai. Sportas.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau