Pakeliui su klasika. Tiesiogiai iš Vilniaus paveikslų galerijos

Pakeliui su klasika

2020.09.29 16:05

Pakeliui su klasika. Tiesiogiai iš Vilniaus paveikslų galerijos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

LRT KLASIKA kviečia kartu švęsti septynioliktąjį gimtadienį. Tiesioginėje transliacijoje iš Vilniaus paveikslų galerijos - keturios diskusijos.

Kokia yra kultūros transliuotojo misija šiuolaikinėje visuomenėje, kokie yra poveikio būdai ir kokios tradicijos yra svarbios? Diskusijoje dalyvaus LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Gytis Oganauskas ir nepriklausomos žurnalistikos platformos NARA steigėja ir autorė Berta Tilmantaitė.

Kada muziejus tampa traukos tašku? Apie pokyčius didžiausiame Lietuvos muziejuje pasakos Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus direktorius Arūnas Gelūnas.

Kokia radijo įtaka muzikos klausymuisi ir pasirinkimui? Ar klausytojų poreikius patenkina didžiausia Lietuvos koncertų salė – radijo stotis LRT KLASIKA? Pokalbis su kompozitoriumi ir dirigentu Vaclovu Augustinu ir dainininku Andriumi Mamontovu.

Kaip šiandien kalbėti apie kultūrą, kad mus išgirstų? Greito skaitymo, komiksų ir trumpų žinučių laikais – ar dar reikalingi ilgi pokalbiai? Apie pokyčius kultūros žurnalistikoje kalbamės su laidų ciklo „Homo cultus“ vienu pirmųjų autorių meno kritiku Vaidu Jauniškiu ir šiandien kuriančiu laidą „Pirmas sakinys“ autoriumi – rašytoju, žurnalistu Mindaugu Nastaravičiumi.

Laidą veda Gerūta Griniūtė, Ignas Andriukevičius, Gabija Narušytė, Marius Eidukonis, Rasa Murauskaitė, Indrė Kaminckaitė, Jolanta Kryževičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.