Ryto garsai. Koks Lukiškių aikštės likimas?

Ryto garsai

2020.09.28 06:30

Ryto garsai. Koks Lukiškių aikštės likimas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tęsiasi diskusijos dėl Lukiškių aikštės likimo. Ar ją toliau valdys Vilniaus savivaldybė, ar vis dėlto ji bus perduota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui?

Išsamiau apie tai Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas ir advokatas Algimantas Šindeikis.

LRT tyrimas. Skandalu virtęs greitųjų testų pirkimas – ne vienintelis sandoris, kuriame ryškėja tuometinio premjero patarėjo, dabar Vyriausybės vicekanclerio Luko Savicko pėdsakas. Studijoje tyrimo autorės Jurga Tvaskienė ir Rūta Juknevičiūtė.

Ar jūs esate vienas iš tų žmonių, kuris šįryt ruošiasi dirbti iš namų? Biurų nuomos paslaugas teikiančios įmonės „Technopolis“ Lietuvos verslo regiono vadovė Lina Maskoliūnė sako, kad po karantino į darbo vietas grįžo tik apie pusė nuomininkų darbuotojų. Biurą ji žada palikti ir pati – netrukus išvyks į Ispaniją, iš kurios vadovaus savo darbuotojams. Visgi, nors vadovė sako, kad pandemija paskatino pokyčius, ji neigia kalbas, kad biurai išnyks. Liną Maskoliūnę vadovų konferencijoje „EBIT“ kalbino kolega Mindaugas Laukagalis.

Po „Grigeo“ skandalo, kai įmonė dešimtmetį į Kuršių marias leido nevalytas nuotekas, valdžia žadėjo stiprinti aplinkosaugą, išplėsti inspektorių galias ir pagerinti jų darbo sąlygas. Kiek šia linkme pasistūmėta? Pokalbis su naująja Aplinkos apsaugos departamento vadove Olga Vėbriene.

Sporto naujienos. Studijoje Marius Andrijauskas.

Į Lietuvą atvyksta Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas. Pokalbis su Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiaja patarėja, užsienio politikos grupės vadove Asta Skaisgiryte.

Koronavirusas koreaguoja švenčių organizatorių planus ir biudžetus.

Savaitės komentaras. Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala.

Ved.E.Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.