Ryto allegro. Kokie pokyčiai dėl plintančio koronaviruso laukia kultūros įstaigų, kaip skamba opera iš sunkvežimio priekabos?

Ryto allegro

2020.09.28 07:05

Ryto allegro. Kokie pokyčiai dėl plintančio koronaviruso laukia kultūros įstaigų, kaip skamba opera iš sunkvežimio priekabos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Pasaulio kultūros įvykių apžvalga.

Savaitgalį įvyko pirmoji Lietuvos nacionalinio dramos teatro rudens sezono premjera. Spektaklis „Vaidina Marius Repšys“ parodytas Jonavos kultūros centre.

Baigėsi šių metų Lietuvos muziejų kelio programa „Lietuvos kraštovaizdžiai: kalnų ir kalvų kultūriniai reginiai“.

Marijampolėje vyskta jau šeštasis festivalis „Medynės 2020“.

Vėl intensyviau plintnat COVID-19 infekcijai. Vis dažniau apie jos židinius praneša kultūros įstaigos. Kokių pokyčių galime sulaukti jų veikloje artimiausiu metu?

Nacionalinis Mikalojaus Konstantinio Čiurlionio dailės muziejus oficialiai turi naują vadovę. Pokalbis su Daina Kamarauskiene.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras visą rugsėjį spektaklį „Tarnaitė ponia“ rodė iš sunkvežimio priekabos skirtinguose Lietuvos kampeliuose.

Domantas Razauskas dalinasi savo muzikiniais atradimais.

Ved. Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.