Žinios. Pandemija verčia persiorientuoti bendroves: siuvyklose kiti darbai atidedami – klientams reikia tik kaukių

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 111 naujų COVID-19 atvejų. Iš viso nuo pandemijos pradžios šalyje nustatyti 4295 atvejai. Pasveikusiais laikomi daugiau nei 2300 žmonių, nuo infekcijos šalyje mirė 89. Tai trečia diena iš eilės, kai paros susirgimų skaičius viršija šimtą.

Pasaulio sveikatos organizacija įspėja, kad beveik milijoną žmonių pasaulyje pražudęs koronavirusas nesitraukia. Prognozuojama, kad iki vakcinos sukūrimo COVID-19 gali nusinešti mažiausiai 2 mln. gyvybių.

Plečiantis koronaviruso infekcijos židiniams keliuose miestuose stabdoma dienos centrų veikla. Daliai šeimų, ypač auginančioms neįgalų vaiką, toks sprendimas – nemenkas iššūkis.

Ukrainos rytinėje Charkivo srityje vakar sudužus kariniam lėktuvui žuvo 26 žmonės. Vienas asmuo gydomas ligoninėje. Orlaiviu skrido 7 Charkivo oro pajėgų universiteto karininkai ir 20 kursantų.

Prancūzijos pareigūnų teigimu, jau septyni žmonės sulaikyti dėl išpuolio prie buvusios satyrinio žurnalo „Charlie Hebdo“ redakcijos. Pagrindiniu įtariamuoju išlieka netoli įvykio vietos sulaikytas aštuoniolikmetis pakistanietis.

Krašto apsaugos ministerija siekia reglamentuoti etiškų kompiuterių įsilaužėlių darbą. Dar vadinami baltakepuriai programuotojai gali bandyti įsilaužti į kompiuterį ar jų sistemą ir taip patikrinti, ar nėra saugumo spragų ir apie jas pranešti jų administratoriui.

Kaukių poreikiui neslūgstant, bendrovės persiorientuoja. Uostamiestyje pradėtos gaminti sertifikuotos medicininės kaukės. O siuvyklos kuriam laikui siuvinius atideda į šalį: klientai prašo tik kaukių.

Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau