Labas rytas, Lietuva II d. Žinoti turi kiekvienas melomanas: ekspertas papasakojo, kaip prižiūrėti vinilines plokšteles

Miego svarba vaikams: reikiamas kiekis džiugina geresniu pažangumu, trūkumas grasina sveikatos sutrikimais. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – pokalbis apie tėvų dėmesį, skiriamą vaikų miegui. Vaikų gastroenterologas Vaidotas Urbonas sako, kad miegas atžaloms labai svarbus tiek dėl sveikatos, tiek dėl ateities. Mažiau miegantiems vaikams dažniau pasireiškia tokie sutrikimai kaip nutukimas, II tipo cukrinis diabetas, įvairūs psichinės sveikatos sutrikimai, o gerai išsimiegančios atžalos gali džiaugtis geresniu pažangumu. „Vaikų linijos“ psichologė Jurgita Smiltė Jasiulionė priduria, kad tėvai, stebėdami vaiko miego kokybę, gali susidaryti įspūdį, ar jų atžala tuo metu neišgyvena vienokių ar kitokių sunkumų.

Stambus laimikis Honkongo aukcione: Juanų dinastijos paveikslo vertė – 10 mln. dolerių. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – metas siužetui iš užsienio. O šis šįkart – apie Honkongo aukcioną. Jame parduodama Juanų dinastijos paveikslas, vertinamas 10 mln. dolerių.

Wiz Khalifa ft. Charlie Puth – „See You Again“.

Į grupę „Il Senso“ susibūrę keturi operos solistai pristatė naują kūrinį „Žodžių negana“. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – premjera! Lietuvos muzikos lauke – naujas vardas. Po viena vėliava susibūrė operos solistai – taip gimė projektas „Il Senso“. Operos solistė, sopranas Indrė Anankaitė prasitaria, kad grupės nariai – ne tik kolegos scenoje, bet ir geri draugai. O draugai reikiamu momentu gali ištraukti ir iš duobės, priduria operos solistė, sopranas Ieva Barbora Juozapaitytė. Pasiklausykime „Il Senso“ kūrinio „Žodžių negana“!

Alternatyva bangoms: nepaisant pandemijos, Saudo Arabijoje populiarėja smėlialentės. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – dar vienas smagus vaizdo siužetas iš užsienio. Nepaisant COVID-19, Saudo Arabijoje populiarėja smėlialenčių sportas.

Žinoti turi kiekvienas melomanas: specialistas papasakojo, kaip prižiūrėti vinilines plokšteles. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ pabaigoje – dar vienas įdomus pasakojimas. Žmonės vietoje skaitmeninių muzikos įrašų dažniau ėmė rinktis vinilines plokšteles. Tai lėmė senelių ir tėvų laikus menančios muzikinės laikmenos renesansą. Tačiau tam, kad įrašas ilgai ir kokybiškai džiugintų ausį, jį reikia tinkamai prižiūrėti. Apie vinilinių plokštelių priežiūrą pasakoja vinilinių plokštelių parduotuvės „vinylOmania“ direktorius Valius Jasiulevičius.

Fuse ODG ft. Ed Sheeran – „Boa Me“.

Ved. Ignas Krupavičius.