Undinės ir drakonai. Muzikinė laisvė su Dariumi Užkuraičiu

Undinės ir drakonai

2020.09.24 11:00

Undinės ir drakonai. Muzikinė laisvė su Dariumi Užkuraičiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Muzikologas ir „Opus 3“ programos įkūrėjas Darius Užkuraitis šį kartą pasakoja pie laikus, kai kiekvienas nešiojosi po plokštelę politileniniame maišelyje ir vieni melomanai keisdavosi jomis su kitais. Taigi, išgirsime ne tik kaip vystėsi alternatyvi muzika sovietinėje Lietuvoje, bet ir kaip kūryba domėjosi tiek eiliniai klausytojai, tiek KGB.

Kaip visada – laidos pabaigoje laukia patarimai norintiems kurti muziką ir ją atlikti gyvai, o visos laidos metu – muzikinės rekomendacijos melomanams.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.