Klauskite daktaro. Kodėl svarbu pažinti savo vidinį laikrodį ir kaip normalizuoti kraujospūdį per kelias minutes?

Gyvenimo kokybė gerokai pagerės jeigu žinosoite savo vidinio laikrodžio tipą. Išmokę valdyti vidinį laikrodį – efektyviau miegosite, valgysite ir dirbsite. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ – gydytoja neurologė Dalia Matačiūnienė.

Pakilus kraujo spaudimui gali svaigti galva, atsirasti pykinimas, skausmas sprando srityje, mirguliavimas akyse. Daktaras Alvydas Unikauskas neabejoja, kad visi, kuriems pasireiškia aukštesnis kraujo spaudimas – vartoja vaistuis. Tačiau LRT LAIDOJE „Klauskite daktaro“ sužinosite dar vieną, natūralų būdą, kaip sumažinti kraujo spaudimą vos per kelias minutes.

Dažnas žmogus susiduria su celiulitu. Vieni celiulito turi daugiau, kiti mažiau, tačiau daugelis bando juo atsikratyti. Laidų vedėja ir atlikėja Liepa Mondeikaitė yra išbandžiusi ne vieną priemonę celiulitui mažinti, tačiau net ir brangiausios priemonės norimo rezultato nesuteikė, todėl žinoma moteris idėjų sėmėsi internete ir išbandė vieną surastą receptą, kuris kaip teigė atlikėja – padėjo sumažinti celiulitą. Juo dalijasi ir su žiūrovais.

Programa apie sveikatą. Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau