Pašnekesiai apie tave ir kitus. Žalingi įpročiai – kaip atrasti dvasingumą.

Pašnekesiai apie tave ir kitus. Žalingi įpročiai – kaip atrasti dvasingumą.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Suprantame, kad ne vien duona ir pragomis esame gyvi. Kartais viduje gimsta ilgesys kažko – neaiškaus, neapčiuopiamo. Vartotojiško laikmečio esame išmokyti, jog viską galima nusipirkti, paieškojus interneto platybėse surasti. Tad ieškome rakto į vidinio ilgesio išrišimą seminaruose, įvairiausiose religinėse praktikose, literatūroje, kvėpavimo ar meditacijos būreliuose.

O pasirodo, jog tas kažko neapčiuopiamo ilgesys kviečia pažvelgti į savo vidų, gelmes, kurių neretai nesitikėjome turintys, nes tapome pernelyg išoriniai žmonės. Tad kas yra dvasingumas ir kur jo buveinė?

Ved. Aušra Griškonytė ir Rūta Bačiulytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos vedėjos, dėkingos klausytojams už ištikimybę, smalsumą ir palaikymą, tvirtina, kad laida augina ir jas pačias:“ Vis labiau paprastėjame, nes rimti klausimai, į kuriuos gilinamės, skatina ieškoti esmės, o ne pompastiškos formos, kurios ir taip šiandien visur apstu. Norime būti nuoširdžios ir draugiškos. Norime skatinti mylėti vienas kitą, nes jokios didesnės vertybės šiame pasaulyje nėra ir tikriausiai nebus. Ir norime parodyti, kad meilės ryšį galime pasiekti tik šnekantis iš širdies.“

Kiti laidos epizodai

Pašnekesiai apie tave ir kitus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.