Kultūros savaitė. Keramikė Rūta Šipalytė, Instagram pasakos Kaune ir atnaujintas anti-monumentas Melaniai Trump

Kultūros savaitė

2020.09.19 09:05

Kultūros savaitė. Keramikė Rūta Šipalytė, Instagram pasakos Kaune ir atnaujintas anti-monumentas Melaniai Trump

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Klaipėdos dramos teatre atidaryta Teatro skaitykla, čia teatro gerbėjai turės galimybę giliau ir plačiau patirti teatro gyvenimą. Pasakoja Česlovas Burba.

Pasakojimų apie garsius Lietuvos žydus „Atminties akmenys“ cikle Indrė Kaminckaitė pristato Šiauliuose augusį, JAV išgarsėjusį skulptorių ir medalistą Viktorą Dovydą Brenerį.

Menotyrininkės Aistės Paulinos Virbickaitės grojaraštyje – apie ikoninę Fridą Kahlo.

Kaune jūsų telefonas gali ne tik sekti pasakas, bet ir prikelti nežemiškus jų veikėjus. Papildytos realybės projektu „Kauno pasakos“ domisi Kotryna Lingienė.

Sugedusio telefono žaidimas ZOOM platformoje – airių menininkės projektas, nematomais ryšiais susiejęs pandemijos sukrėstus Europos gyventojus. Pasakoja Inga Janiulytė-Temporin.

Rašytojos Dalios Staponkutės komentaras.

Pasaulyje: kodėl muziejai parduoda kūrinius, suniokoti aborigenų urvai Australijoje, atnaujinta MelaniosTrump skulptūra Slovėnijoje, naujas Google „Art Zoom“ sezonas.

Vilniaus keramikos meno bienalėje Liudviko Strolio premija apdovanota Rūta Šipalytė netrukus atsiims ir Lietuvos dailininkų sąjungos Auksinį ženkliuką. Pokalbis su keramike apie kūryba, (ne)sėkmes, mokinius ir keliaujant neapleidžiantį namų jausmą.

Ved. Juta Liutkevičiūtė

Kultūros savaitė

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.