10–12. Aktyvistai iš judėjimo „Fridays for Future“: daugelis žmonių per daug pervargę, kad domėtųsi klimato krize

10–12

2020.09.17 10:05

10–12. Aktyvistai iš judėjimo „Fridays for Future“: daugelis žmonių per daug pervargę, kad domėtųsi klimato krize

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Fragmentas iš Seimo rinkimuose dalyvaujančių partijų debatų apie kultūros politiką.Pirmajame pokalbyje dalyvauja partijos „Drąsos kelias“ kandidatas į Seimo narius Vytautas Antanas Matulevičius ir partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatė Diana Stomienė. Komentuoja kultūros ekspertas dr. Juozapas Blažiūnas. Veda Laima Ragėnienė. Visas pokalbis – 2020 m. rugsėjo 15 d. LRT Klasikos laidoje „Ryto allegro“.

Interviu su klimato aktyvistės Gretos Thunberg pradėto judėjimo „Fridays for Future“ nariais Vilniuje Gabija Gorobecaite ir Jokūbu Tvaska.

Istorikė Ieva Balčiūnė tyrinėja vaikų atsikratymą sovietmečiu: rašo disertaciją apie abortus, vaikų namus ir kitas įstaigas. Kodėl šiandien svarbu apie tai kalbėti?

Vilniuje, Šeškinėje, veiks laikinas „Nostalgijos muziejus“. Studijoje – jo kūrėjos: dailininkė Marija Garnak ir dramaturgė Živilė Zablackaitė su augintine Moka.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.