Ryto allegro. Ko dar nežinojome apie M.K.Čiurlionį?

Ryto allegro

2020.09.17 07:05

Ryto allegro. Ko dar nežinojome apie M.K.Čiurlionį?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Spaudos apžvalga.

Užsienio dienraščių publikacijas kultūros tema pristatys Mykolas Drunga.

Pavasarį karantinuota Žako Offenbacho operetė „Orfėjas pragare“ veržiasi į laisvę: Klaipėdos muzikinio teatro premjera Žvejų rūmuose numatyta rugsėjo 18, 19 bei spalio 9 dienomis.

Ko dar nežinojome apie M.K.Čiurlionį? Nacionalinėje dailės galerijoje dvi dienas įvairių šalių mokslininkai kalbės apie šio menininko kūrybą.

Vilniuje gimsta artistinių inciatyvų festivalis „Salve!“.

LRT KLASIKOS laida „Ryto Allegro“ savo iniciatyva ir lėšomis rengia politinių partijų, dalyvaujančių Seimo rinkimuose, debatus. Rugsėjo 17- osios laidoje apie rinkiminės programos kultūros dalį diskutuos „Laisvės partijos“ (Nr.3) atstovė Ieva Pakarklytė ir „Lietuvos liaudies partijos“ (Nr. 4) atstovas Aldas Mačiulis. Diskusijoje dalyvauja ir nepriklausoma kultūros ekspertė dr. Skaidra Trilupaitytė. Debatus moderuoja Jolanta Kryževičienė.

Rugsėjo 17–27 dienomis Vilniuje ir Kaune jau penktą kartą vyks ankstyvojo kino festivalis „Pirmoji banga“. Festivalis tradiciškai daug dėmesio skiria kino raidą formavusiems kino darbams.

„Ryto allegro“ ketvirtadienį nuo 7.05 per LRT KLASIKĄ

Ved. M.Eidukonis

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.