Labas rytas, Lietuva II d. Studijoje ištraukti burtai, kurie nulėmė 9 partijų pasiskirstymą LRT debatuose rugsėjo 22 ir 25 dienoms

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ II-oje dalyje pateikė dar kelias prasmingas temas – tiek kiekvienam žiūrovui, tiek atskiram segmentui asmenų, nes studijoje buvo traukiami burtai dėl 9 partijų pasiskirstymo LRT debatuose rugsėjo 22 ir 25 dienoms. Tačiau tai dar nebuvo viskas ir galėjote išvysti dar kelis pokalbius bei reportažus.

Etiketo nauda. Dažnai nutinka taip, kad vakarėlio/pobūvio ar kito renginio metu su šalia esančiais kalbėtis nedrąsu ar nežinome, kaip tą tiksliai padaryti. Etiketo tinklaraštininkė sako, kad būtent etiketo laikymasis pralaužia ledus, nes žinant tam tikras taisykles kalbėtis ar atlikti bet kokius kitus oficialius veiksmus tampa lengviau. Studijoje – pokalbis su etiketo tinklaraštininke Indre Sapagovaite.

Menininkas lakūnas. Griūvančioje sodyboje aptiktos senos ąžuolinės sijos gali atgimti kaip funkcionalus meno kūrinys. Tokia kūryba skraidymo instruktoriui Giedriui – iššūkis, įprasminantis šaltąjį metų sezoną.

Muzika. Studijoje – atlikėjas Petras Daunys.

Burtai dėl debatų. Atsižvelgdama į rugsėjo 11 d. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimą, LRT tęsia savo iniciatyva rengiamų diskusijų laidų, skirtų informuoti visuomenę apie rinkimuose į Seimą dalyvausiančių partijų rinkimų programas, ciklą. Centro partijos – tautininkų, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos, Lietuvos žaliųjų partijos, Krikščionių sąjungos, Nacionalinio susivienijimo, „Drąsos kelio“, Kartų solidarumo sąjungos – Santalkos Lietuvai, Lietuvos liaudies partijos ir partijos „Lietuva – visų“ atstovus kviečiame į debatus, kurių tema – „Sveikatos apsauga. Demokratijos padėtis ir žmogaus teisės“. Debatai vyks rugsėjo 22 d. ir rugsėjo 25 d. 21:30 val. Į laidas 9 kandidatų sąrašų atstovai bus kviečiami atsitiktinės atrankos tvarka – burtais. Burtus kandidatų sąrašams ištrauksime čia. Burtų traukime dalyvauja audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ auditorius Darius Gliaubicas.

Laidą užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga ir konkursai žiūrovams.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau