Žinios. Vyriausybės spręs dėl išmokų už izoliacijoje esančius vaikus

Vyriausybė posėdyje spręs, ar pritarti siūlymui ligos išmokas tėvams už izoliacijoje esančius vaikus mokėti ir tais atvejais, kai mokykloje nėra paskelbtas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Šiuo metu ir nedarbingumą, ir ligos išmoką už izoliacijoje esantį vaiką tėvai gali gauti tik tuomet, kai ugdymo įstaigoje paskelbiamas toks specialus režimas. Jei tokio režimo nėra, tėvai gali pretenduoti tik į nedarbingumą – tai reiškia, kad tuo metu, kai tėvai prižiūri vaiką, turi teisę neiti į darbą, tačiau už tai jiems nėra mokami pinigai.

Vašingtone viešintis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valstybės sekretoriumi Mike`u Pompeo pasirašys susitarimą dėl bendradarbiavimo plėtojant penktos kartos telekomunikacijų infrastruktūrą. Panašias deklaracijas JAV anksčiau pasirašė su kitomis Baltijos šalimis ir Lenkija.

Vakar vakare Vašingtone Jungtinių Arabų Emyratų, Bahreino ir Izraelio lyderiai pasirašė istorinį susitarimą, kuriuo šios dvi arabų valstybės pripažįsta Izraelio valstybę. Šį susitarimą pasiekti padėjo Jungtinės Amerikos Valstijos, o prezidentas Donaldas Trumpas jį vadina „naująja Artimųjų Rytų aušra“.

Vilniaus „Lėlės“ teatras sezoną pradeda premjera – interaktyviu spektakliu „Čipolinas“, kuris vyks visame teatre. Spektaklio režisierius Šarūnas Datenis sako norintis vaikus pakviesti į nuotykį.

Sportas.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.