Žinios. Japonijos parlamentas netrukus tvirtins naują premjerą: juo taps Yoshihide Suga

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras šiandien mokyklų bendruomenėms per vaizdo konferenciją pristatys koronaviruso prevencijos priemones, taip pat praktines situacijas, kaip elgtis mokykloje ar darželyje patvirtinus COVID-19 atvejį, ar nustačius, kad vaikas ar darbuotojas turėjo didelės rizikos sąlytį su sergančiuoju. Taip siekiama užtikrinti, kad ugdymo įstaigų bendruomenės – tiek administracija, tiek vaikai, tiek jų tėvai – žinotų, kaip elgtis vienoje ar kitoje konkrečioje situacijoje ir nekiltų klausimų ar dvejonių.

Vašingtone viešintis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valstybės sekretoriumi Mike`u Pompeo pasirašys susitarimą dėl bendradarbiavimo plėtojant penktos kartos telekomunikacijų infrastruktūrą. Panašias deklaracijas JAV anksčiau pasirašė su kitomis Baltijos šalimis ir Lenkija.

Vakar vakare Vašingtone Jungtinių Arabų Emyratų, Bahreino ir Izraelio lyderiai pasirašė istorinį susitarimą, kuriuo šios dvi arabų valstybės pripažįsta Izraelio valstybę. Šį susitarimą pasiekti padėjo Jungtinės Amerikos Valstijos, o prezidentas Donaldas Trumpas jį vadina „naująja Artimųjų Rytų aušra“.

Po kelių valandų Japonijos parlamentas turėtų patvirtinti naują premjerą, buvusį vyriausybės sekretorių Yoshihide Suga. Apie pasitraukimą iš posto paskelbus dabartiniam premjerui Shinzo Abe, naujuoju premjeru turėtų tapti naujas Liberalų demokratų partijos lyderis. Būtent juo prieš kelias dienas tapo Yoshihide Suga.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.