Nenušaunami siužetai. Garsioji detektyvų karalienė ir jos gausi svita

Nenušaunami siužetai

2021.06.07 21:05

Nenušaunami siužetai. Garsioji detektyvų karalienė ir jos gausi svita

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Jei detektyvų autoriai ir mėgėjai sugalvotų paskelbti savo profesinę šventę, datą pasirinkti būtų visai nesunku. Puikiai tiktų pelnytai detektyvų karaliene vadinamos Agathos Christie gimtadienis, rugsėjo 15 d. Šiemet gimtadienis jubiliejinis, 130-tas, taigi puiki proga pakalbėti apie garsiąją detektyvų karalienę ir gausią jos svitą.

Rekomenduojamos knygos: visi Agathos Christie detektyvai.

Tarp jų ir naujausias apsakymo „Mėlynosios vazos paslaptis“ vertimas, išspausdintas naujausiame (8/9) literatūrinio žurnalo „Metai“ numeryje.

Serialai „Puaro“ ir kelios versijos serialų apie Mis Marpl (laidos vedėjų mėgstamiausia – kurioje mis Marpl vaidina Joan Hickson).

Su išlygomis rekomenduojamos modernios BBC ekranizacijos: „Kreivas namelis“, „ABC žmogžudystės“, „Vila „Baltas arklys“; filmai „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (senas su Peteriu Ustinovu, naujas su Kennethu Branah).

Sophie Hannah detektyvas apie Puaro „Žmogžudystės su monograma“.

. Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.