Labas rytas, Lietuva II d. „Draugystė veža“ leidžiasi į turą: kvies į patyriminius susitikimus

„Draugystė veža“ leidžiasi į kelią: projekto dalyviai dalinsis patirtimi ir atviromis širdimis. Projektas „Draugystė veža“ leidžiasi į turą po Lietuvą! Projekto autorė Žydrė Gedrimaitė pasakoja, kad pirmoji mintis surengti tokį turą kilo prieš 4 m., kai mūsų šalyje viešėjo Nickas Vujicicius. Tuomet „Draugystė veža“ sumanytoja pagalvojo, kad tokių įkvepiančių žmonių turime ir mes, tačiau apie juos niekas nekalba, niekas jų nerodo. „Stiprybės galime semtis ir iš savųjų“, – priduria Ž. Gedrimaitė. Savo mintimis LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ dalinasi ir Neįgaliųjų reikalų departamento direktoriaus pavaduotoja Jolanta Šliužienė bei projekto dalyvė Irma Jokštytė.

Muskas šypsosi, o gal žegnojasi: gerbėjas pasigamino „Cybertruck“ kopiją. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – metas siužetui iš užsienio. Bosnijoje „Tesla Cybertruck“ gerbėjas pasigamino automobilio kopiją!

Pusryčiauti – su šiuolaikiniu šokiu: pradinius judesius demonstruoja choreografas Paulius Prievelis. „Šokio pusryčiai“ – projektas, kuriame vietoje rytinės mankštos kartu su choreografais ir šokių mokytojais galite pasimokyti naujų judesių ir atrasti jums dar nebandytą naują stilių. Šįryt LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pamoką veda šiuolaikinio šokio šokėjas, choreografas Paulius Prievelis. Pilną pamokos įrašą rasti galite LRT Mediatekoje.

Kolabeech – „Everybody's Free“ (ft. Betsy).

Užteko parašyti laišką: studijoje – aktorė Viktorija Kajokaitė ir jos kūryba. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ jau pašokome, o dabar metas šiek tiek padainuoti. Jaunoji aktorė Viktorija Kajokaitė laidos kūrėjams parašė laišką ir štai, ji čia – studijoje! Kartais reikia tik tiek.

Fontanų bumas Lietuvoje: nors traukia akį, bet žavi ne kiekvieną. Lietuvoje – fontanų bumas. Skaičiuojama, kad jų gali būti mažiausiai pusė tūkstančio. Ekonomistai sako, fontanai traukia žmones, o tai nauda ir aplinkiniams verslams. Kita vertus, fontanai ne visada kuria pridėtinę vertę – sulaukiama ir skundų. Dažniausi – dėl vadinamų šokančių ir grojančių fontanų, kad skamba per garsi ir nepatinkanti muzika.

Ved. Ignas Krupavičius.