Žinios. Skubėkite kuo daugiau laiko praleisti gamtoje: į Lietuvą sugrįš tikra vasara

LRT TELEVIZIJA

2020.09.14 08:43

Vyriausybė svarsto galimybių studiją, pagal kurią Vilniuje galėtų atsirasti puspenkto tūkstančio vietų futbolo stadionas. Jame vyktų nacionalinio ir tarptautinio lygio futbolo varžybos ir kultūros renginiai. Tiek valdžia, tiek futbolo aistruoliai sutinka, kad Lietuvoje būtinai reikia naujo stadiono, ypač kol Nacionalinio stadiono statybos Vilniuje ir Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija Kaune nejuda.

Londone miesto valdžia leido surengti kasmetį dizaino festivalį, kuris šiais metais skirtas padėti dizaino ir kurybos pramonės šakoms atsigauti po pandemijos. Dėl saugumo dalis renginių perkelti į virtualią erdvę, tačiau organizatorių teigimu susidomėjimas didelis

Dvylika išgelbėtų ir išgydytų ruonių iš Lietuvos jūrų muziejaus šiandien grįš į Baltijos jūrą. Paleidžiami bus tie ruoniukai, kurie sveria ne mažiau kaip 40 kilogramų. Šių metų pavasarį Jūrų muziejaus specialistų pagalbos prireikė 20 išsekusių ruonių jauniklių. Vienas iš jų neišgyveno. Pirmą kartą muziejininkams teko rūpintis ruoniuku, kuris nesvėrė ne dešimties kilogramų. Visi ruoniukai gydyti antibiotikais. Likusieji ruoniukai bus paleisti į Baltiją tada, kai jiems pavyks priaugti reikiamą svorį.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius