Žinios. Kai kurių pažintinių takų Lietuvoje gali nebelikti: pasinaudoję parama, vėliau savininkai atsisako juos prižiūrėti

LRT TELEVIZIJA

2020.09.14 08:09

Nuo šiandien atšaukiama privaloma izoliacija atvykus iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Bulgarijos, Norvegijos, Islandijos, Serbijos ir Lichtenšteino. Atvykusiems iš Latvijos ir Estijos izoliacija taip pat nebus privaloma.

Kai kurių pažintinių takų, šalyje gali nebelikti. Pasinaudoję ES parama, vėliau dalis savininkų juos atsisakė prižiūrėti savo lėšomis ir lankomos vietos tapo apleistos ir pavojingos lankytojams. ES paramos projektus prižiūrinti Nacionalinė mokėjimo agentūra sako, kad pasibaigus terminui, paramos gavėjui nebelieka prievolių prižiūrėti taką, todėl bausti už nepriežiūrą – neįmanoma.

Izraelio premjeras Benjaminas Netanjahu vakar vėlai vakare kreipėsi į tautą ir pranešė, kad nuo penktadienio šalyje trims savaitėms bus įįvestas karantinas. Covid-19 atvejų skaičiui sparčiai augant vyriausybė nusprendė imtis apribojimų prieš pat prasidedant žydų naujųjų metų šventei.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius