Žinios. Vilniuje planuojamos naujo stadiono statybos: manoma, kad iškiltų greičiau nei Nacionalinis stadionas

Nuo šiandien atšaukiama privaloma izoliacija atvykus iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Bulgarijos, Norvegijos, Islandijos, Serbijos ir Lichtenšteino. Atvykusiems iš Latvijos ir Estijos izoliacija taip pat nebus privaloma.

Vyriausybė svarsto galimybių studiją, pagal kurią Vilniuje galėtų atsirasti 4,5 tūkst. vietų futbolo stadionas. Jame vyktų nacionalinio ir tarptautinio lygio futbolo varžybos ir kultūros renginiai. Tiek valdžia, tiek futbolo aistruoliai sutinka, kad Lietuvoje būtinai reikia naujo stadiono, ypač kol Nacionalinio stadiono statybos Vilniuje ir Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija Kaune nejuda.

Belgijos medikai sekmdienį išėjo į gatves protestuoti dėl prastų darbo sąlygų. Šalies žiniasklaidos teigimu mažiausiai keturi tūkstančiai žmonių dalyvavo proteste, kuris iš pradžių buvo uždraustas dėl Covid-19 pandemijos, tačiau vėliau leidimas buvo duotas kai organizatoriai pažadėjo užtikrinti, kad saugumo reikalavimų bus laikomasi.

Europos Sąjungos lyderiai šiandien vaizdo konferencijoje su Kinijos prezidentu aptars tarpusavio santykius ir juos lemiančias temas. Tarp svarbiausių temų bus aptariama klimato kaita, ekonominiai ir prekybiniai santykiai.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius