Žinios. Visų akys – į Lukašenkos ir Putino susitikimą: baiminamasi, kad Rusija gali mėginti įgyvendinti savo planą

Nuo šiandien atšaukiama privaloma izoliacijaa atvykus iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Bulgarijos, Norvegijos, Islandijos, Serbijos ir Lichtenšteino. Atvykusiems iš Latvijos ir Estijos izoliacija taip pat nebus privaloma.

Šiandien Sočyje įvyks Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos susitikimas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Lyderiai aptars padėtį Baltarusijoje ir sąjunginės valstybės reiikalus. Vakarų pasaulis atidžiai stebės susitikimo rezultatus, nes baiminamasi, kad Rusija gali mėginti įgyvendinti savo planą - Baltarusiją tyliai prijungti prie Rusijos teritorijos.

Vakar prie Baltarusijos ambasados Vilniuje surengta meninė instaliacija Baltarusijos žmonėms palaikyti. Ambasados pastastas atspindėjo istorinės Baltarusijos vėliavos spalvas. Menininkė Eglė Grėbliauskaitė sako taip siekusi palaikyti Baltarusijoje represuojamų menininkų bendruomenę ir kiekvieną žmogų, besikaunantį už žodžio laisvę, žmogaus teises ir demokratijos vertybes.

Izraelio premjeras Benjaminas Netanjahu vakar vėlai vakare kreipėsi į tautą ir pranešė, kad nuo penktadienio šalyje trims savaitėms bus įįvestas karantinas. Covid-19 atvejų skaičiui sparčiai augant vyriausybė nusprendė imtis apribojimų prieš pat prasidedant žydų naujųjų metų šventei.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius