Ryto garsai. Kodėl elektros tiekėjams kliūva metalinės gyventojų tvoros?

Daugėjant užsikrėtimo koronavirusu atvejų, kai kurie gyventojai nuogąstauja, kad viešajame transporte nėra užtikrinamas saugus atstumas tarp žmonių.

Kokios sąlygos regionuose kurti verslą? Ne tik apie iššūkius, bet ir įvairias iniciatyvas, kurios padeda smulkiajam verslui pasakoja agentūros Kaunas IN vadovas Tadas Stankevičius ir „Versli Lietuva“ programos „Spiečius“ regionų koordinatorė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

Elektros tiekėjai susirūpino lietuvių, gyvenančių šalia jų elektros stulpų saugumu. Todėl reikalauja įžeminti metalines tvoras ir kitus statinius arba juos nugriauti. ESO ryšių su visuomene projektų vadovas Tomas Kavaliauskas ir Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos valdybos pirmininkas Juozas Ravinis.

Kai kurių pažintinių takų, šalyje gali nebelikti. Pasinaudoję ES parama, vėliau dalis savininkų juos atsisakė prižiūrėti savo lėšomis ir lakomos vietos tapo apleistos.

Nors dauguma vokiečių remia šalies valdžios veiksmus, įvedant ribojimus dėl koronaviruso grėsmės. Dalis jų organizuoja protestus ir eisenas, pasakoja LRT bendradarbis Vokietijoje Mindaugas Savickas.

Ved. Darius Matas