Kultūros savaitė. Dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė, Kauno tvirtovės šiukšlynas ir kuo pasiteisina skaitantys nelegalias e-knygas

Alternatyvios muziko koncertai regionuose. Atlikėjai ir muzikos vadybininkai Gailei Medelytei pasakoja, kaip sudaro gastrolių maršrutus.

Panevėžyje – atviros architektūros savaitgalis „Pastatai kalba“.

Kauno tvirtovės VIII forte menininkai imasi griūvantį šlaitą ir aplink esantį šiukšlyną prikelti naujam gyvenimui. Pasakoja Kotryna Lingienė.

Linos Lužytės filme „Pilis“ vaizduojamas į Airiją emigravusios šeimos gyvenimas. Su režisiere bendrauja Austėja Kuskienė.

Kaip anoniminėse apklausose save pateisina skaitantieji nelegalias knygas? Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docento Vinco Grigo komentaras.

Pasaulyje: legendinis Berlyno naktinis klubas Berghain tapo meno galerija, naujos taisykles norintiems gauti „Oskarą“, jaunasis rašytojas Dara McAnulty.

Pokalbis su dramaturge Gabriele Labanauskaite apie jos tinklalaidę „Undinės ir drakonai“, rašymą, kūrybiškumą ir akademines žinias, kurias geriausia naudoti kaip stalo įrankius – per daug negalvojant.

Ved. Juta Liutkevičiūtė