Kultūros savaitė. Dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė, Kauno tvirtovės šiukšlynas ir kuo pasiteisina skaitantys nelegalias e-knygas

Kultūros savaitė

2020.09.12 09:05

Kultūros savaitė. Dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė, Kauno tvirtovės šiukšlynas ir kuo pasiteisina skaitantys nelegalias e-knygas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Alternatyvios muziko koncertai regionuose. Atlikėjai ir muzikos vadybininkai Gailei Medelytei pasakoja, kaip sudaro gastrolių maršrutus.

Panevėžyje – atviros architektūros savaitgalis „Pastatai kalba“.

Kauno tvirtovės VIII forte menininkai imasi griūvantį šlaitą ir aplink esantį šiukšlyną prikelti naujam gyvenimui. Pasakoja Kotryna Lingienė.

Linos Lužytės filme „Pilis“ vaizduojamas į Airiją emigravusios šeimos gyvenimas. Su režisiere bendrauja Austėja Kuskienė.

Kaip anoniminėse apklausose save pateisina skaitantieji nelegalias knygas? Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docento Vinco Grigo komentaras.

Pasaulyje: legendinis Berlyno naktinis klubas Berghain tapo meno galerija, naujos taisykles norintiems gauti „Oskarą“, jaunasis rašytojas Dara McAnulty.

Pokalbis su dramaturge Gabriele Labanauskaite apie jos tinklalaidę „Undinės ir drakonai“, rašymą, kūrybiškumą ir akademines žinias, kurias geriausia naudoti kaip stalo įrankius – per daug negalvojant.

Ved. Juta Liutkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie kultūros gyvenimo aktualijas, problemas, naujus reiškinius ir kuriančius žmones. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kultūros savaitė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.