Ryto garsai. Į gastroles po Lietuvą leidžiasi opera „ant ratų“

Klaipėdoje vyksta animacijos ir videožaidimų festivalis „BLON“. Organizatorių teigimu, šios industrijos populiarumas kasmet – tik didėja.

Bėgant metams, vienos technologijos keičia kitas. Koks likimas laukia dviejų susisiekimo priemonių – fakso ir taksofono?

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras leidžiasi į unikalią kelionę: vilkiko priekaba taps scena, orkestrine ir grimerine. Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse rugsėjo mėnesį žiūrovų lauks vienaveiksmė komiška opera. Pokalbis su Lietuvos operos ir baleto teatro vadovo pavaduotoja Jurgita Skiotyte-Norvaišiene.

Sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija skelbia, kad dėl galiojančio valstybės paramos nustatyto limito, negalės priimti visų medikų, norinčių pasinaudoti 200 eurų kompensacija atostogoms. Taip pat laidoje apie tai, kodėl kelionių organizatoriams vis dar nepavyksta atsiskaityti su žmonėmis už neįvykusias keliones. Lietuvos turizmo asociacijos vykdančioji direktorė Milda Plepytė-Rainienė

Šią savaitę baigėsi 8 Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės derybų etapas dėl to, kaip atrodys tarpusavio santykiai po Brexito. Kokie rezultatai ir iššūkiai? Pašnekovas – „Swedbank“ ekonomistas Vytenis Šimkus.

Ved. Darius Matas