Labas rytas, Lietuva I d. Grybų rinkimo sezoną Nijolė Narmontaitė pažymėjo pilnomis pintinėmis ir klausimų sukėlusiais grybais

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ I-oje dalyje – temos ir apie prasidėjusį grybų sezoną, ir apie kino naujienas, neaplenkiama ir Seimo rinkimų tema. Tad apie viską trumpai – čia ir dabar.

Kino naujienos. Kino teatruose, kaip ir kiekvieną penktadienį, dar kelios naujos juostos. Nuo šiandien pradedamas rodyti Linos Lužytės filmas „Pilis“, taip pat istorija apie drąsią karžygę Mulan, tarpusavio santykius bandys išsiaiškinti įsimylėjusi porelė. Taip pat į didžiuosius ekranus po beveik trijų dešimtmečių grįžta laiku keliaujantys draugeliai Bilas ir Tedas.

Pastatai kalba. Projektas, padėsiantis iš naujo pažvelgti į įprastą miestą – „Pastatai kalba“. Šį savaitgalį Panevėžyje architektūros fondas kviečia susipažinti su 15 išskirtinių miesto pastatų, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei.

Kalendorius. Prieš 46-erius metus sukurtas ir pradėtas rodyti serialas „Namelis prerijose“. Prizą šiandien galėjo laimėti žiūrovas, kuris turėjo įvardyti, kiek sezonų turi šis televizijos serialas.

Rudens kelionės miškuose. Socialiniai tinklai mirga nuo nuotraukų, o pintinės – nuo gėrybių. Prasidėjęs grybų sezonas ne vieną grybų mylėtoją patraukė link miško, pagundai neatsispyrė ir aktorė Nijolė Narmontaitė. Ji sako, kad tiek automobilių iš ryto, važiuojančių Vilniaus keliu, seniai nematė. Aktorė pasakoja ir apie tai, kaip panaudoti grybus, kokie skaniausi bei kaip jie atsidurs naujausioje jos knygoje.

Mėnuo iki rinkimų. VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė šį rytą apsilankė „Labas rytas, Lietuva“ studijoje ir pristatė būsimo kandidato portretą, į kurį žvelgs rinkėjas. Likus mėnesiui iki rinkimų, VRK skelbia ir kandidatų į Seimą sąrašus.

Daugiau erdvės mintims su Mariumi Grigoniu. Būna, kad vienos sporto rungtynės galvoje sukuria naujas strategijas, todėl naująjį LRT sezoną pasitinkame šūkiu „Daugiau erdvės mintims“. LRT sporto programa naujajame LRT sezone – dar įvairesnė. Rodysime svarbiausias įvairių sporto šakų varžybas, lydėsime Lietuvos sportininkus į reikšmingus startus. Labai svarbi žinia jau pasiekė krepšinio sirgalius – nuo spalio 1 d. „Žalgirio“ kovas Eurolygoje galėsite žiūrėti nemokamai per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. Šį šeštadienį ir sekmadienį – Eurolygos ikisezoninis turnyras, kuriame „Žalgirio“ laukia pirmieji išbandymai. Prieš įsibėgėjant krepšinio maratonui, kviečiame su vienu „Žalgirio“ komandos žaidėju susipažinti iš arčiau.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga. Šįryt aktualijas socialiniuose tinkluose pristato Audra Avižiūtė.

Ved. Ignas Krupavičiaus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau