Labas rytas, Lietuva I d. Laisvės troškimas, neregėta disciplina, bet ar su prošvaistėmis: kur veda protestai Baltarusijoje?

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius sveikinasi su žiūrovais ir su kolegomis Ignu Andriukevičiumi ir Modestu Naudžiumi pristato, ko laukti laidoje bei žiniose.

Kiek po to – tradicinė spaudos apžvalga su Ignu Krupavičiumi ir Modestu Naudžiumi.

Gaidys – puikus namų augintinis. Muitinės kinologės Živilės namuose nuo balandžio gyvena dar vienas augintinis. Moteris sako, kad viskas prasidėjo nuo nuotraukos matytos internete ir svajonės jį auginti. Felikso vardą gavęs paukštis puikiai pritapo prie gausios namuose gyvenančios gyvūnų kompanijos.

Pasigaminkite patys. Nužydėjus gėlėms pievose ar soduose nunokus vaisiams, juos galima džiovinti ir nebūtinai palikti tik žiemos atsargoms. Nedidelis žiupsnelis levandų, speciali muilo bazė – ir namuose patys galite pasigaminti dailų šveičiamąjį muilą.

Knygų apžvalga. Rytą kviečiame pasitikti su naujais skaitiniais, kuriuos pristato LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Jolanta Kryževičienė. Tarp jos atrinktų knygų šį kartą – leidyklos „LapaS“ knyga „Lietuvos architektai pasakoja apie sovietmetį“ bei John Tierney ir Roy F. Baumeister knyga „Valios galia“.

Protestai Baltarusijoje. Daugiatūkstantiniai protestai Baltarusijoje tęsiasi, tačiau esama sakančių, kad jie slopsta, išsikvepia ir pasiekti Aliaksandro Lukašenkos pasitraukimo jiems nėra lemta. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – VU TSPMI dėstytojas Vytis Jurkonis.

„Kalendorius“. Hugh Grantas – Didžiosios Britanijos aktorius ir kino prodiuseris, vaidinęs daugiau nei penkiose dešimtyse įvairių filmų ir serialų. Jis yra pelnęs auksinį gaublį, BAFTA ir Garbės Cezario apdovanojimus. Ne kartą tituluotas vienu geriausių britų aktorių, Hugh Grantas dirbdamas kine uždirbo daugiau kaip 2 milijardus eurų.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau