Labas rytas, Lietuva II d. Vaikų laikysena prastėja: nugaros skausmais skundžiasi ir devynmečiai

Žvalus rytas – kartu su Santaros klinikų kineziterapeute Vaiva Strukčinskaite, su kuria laukia ne tik pokalbis apie vaikų laikysenos problemas, bet ir naudingi pratimai. Kineziterapeutės teigimu, tėvai pas ją vaikus atveda dėl plokščiapėdystės, kūprinimosi ir net nugaros skausmų.

Vietoj asmeninio trenerio – interaktyvi sportinė apranga, su judesius fiksuojančiais jutikliais ir užduotis realiu laiku skiriančia programėle. Marškinėliuose ir sportinėse kelnėse integruoti jutikliai fiksuoja pratimą ir kūno atsaką, pagal tai parenkamas individualus darbo krūvis. Tokį kostiumą sukūrę lietuviai viliasi, kad jis netik padės pasiekti geresnių sportinių rezultatų, bet ir motyvuos nemesti sportuoti. Interaktyvus sportinis kostiumas jau bandomas sporto salėje, prekyboje turėtų pasirodyti žiemą.

Būna, kad vienas klausimas sukelia visą minčių grandinę, todėl naująjį LRT sezoną pasitinkame šūkiu „Daugiau erdvės mintims“, Naujajame sezone ką nors naujo sužinokite kiekvieną dieną: intelektiniai LRT žaidimai – interaktyvūs ir kviečiantys žiūrovus žaisti kartu bei atrasti skirtingus protų kovų žanrus. Vieną LRT intelektinių žaidimų vedėją kviečiame pažinti šiek tiek iš arčiau.

Kviečiame į unikalų projektą Vilniuje, kuris sulaukė ir tarptautinio botanikų dėmesio. Viename iš Vilniaus verslo centrų esanti terasa sužaliavo – ir tai nebūtų neįprasta, jei jos plotas nebūtų 800 kv. m ir jei ji nebūtų aštuntame aukšte, po atviru dangumi. Užsukime.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau