Labas rytas, Lietuva I d. Kokias finansinio raštingumo klaidas daro jaunimas?

Šį rugsėjo 8 d. rytą iš LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ sveikinasi Ignas Andriukevičius, Ignas Krupavičius ir Aušra Avižiūtė.

Laidą pradedame naujienų, aktualijų bei spaudos apžvalga.

Bruno Mars – „That‘s What I Like“.

Vietoj asmeninio trenerio – interaktyvi sportinė apranga, su judesius fiksuojančiais jutikliais ir užduotis realiu laiku skiriančia programėle. Marškinėliuose ir sportinėse kelnėse integruoti jutikliai fiksuoja pratimą ir kūno atsaką, pagal tai parenkamas individualus darbo krūvis. Tokį kostiumą sukūrę lietuviai viliasi, kad jis netik padės pasiekti geresnių sportinių rezultatų, bet ir motyvuos nemesti sportuoti. Interaktyvus sportinis kostiumas jau bandomas sporto salėje, prekyboje turėtų pasirodyti žiemą.

Rebelheart – „Tik sapnai“.

Kviečiame į unikalų projektą Vilniuje, kuris sulaukė ir tarptautinio botanikų dėmesio. Viename iš Vilniaus verslo centrų esanti terasa sužaliavo – ir tai nebūtų neįprasta, jei jos plotas nebūtų 800 kv. m ir jei ji nebūtų aštuntame aukšte, po atvirumi dangumi. Užsukime.

Golden Parazyth – „Open Windows“.

Metas pasirūpinti savo sveikata. Tinstančios kojos – problema, kuri kai kuriuos kamuoja ne tik per karščius. Kokios to priežastys, kokiais būdais reikėtų gydytis? LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje lankosi kraujagyslių chirurgas Rolandas Dagilaitis, kuris plačiau papasakoja apie kojų tinimo priežastis ir kaip šios problemos išvengti.

Coldplay & Big Sean – „Miracles“.

Šiandien minima tarptautinė raštingumo diena ir mes ta proga irgi pakalbėsime apie raštingumą, tik šį kartą – finansinį. Koks jaunimo finansinio raštingumo lygis, kokios yra dažniausios klaidos? Kalbamės su finansų konsultantu Tomu Medeckiu.

Prieš 512 metų buvo atidengta italų Renesanso menininko Mikelandželo skulptūra „Dovydas“.Statula vaizduoja bIblinį herojų Dovydą, nugalėjusį milžiną Galijotą. Viena garsiausių skulptūrų Europos meno istorijoje šiuo metu stovi Akademijos galerijoje Florencijoje.

Ed Sheeran – „Thinking Out Loud“.

I-ąją laidos dalį užbaigiame socialinių tinklų naujienų apžvalga su Audra Avižiūte.

Ved. Ignas Krupavičius.