Ryto garsai. Lyrikos grynuolis, užbūręs pakylėtos meilės jausmu: minime Pauliaus Širvio gimimo 100-metį

Ryto garsai

2020.09.06 07:05

Ryto garsai. Lyrikos grynuolis, užbūręs pakylėtos meilės jausmu: minime Pauliaus Širvio gimimo 100-metį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lyrikos grynuolis, užbūręs visus labai jautrios, pakylėtos meilės jausmu, tikras talentas - taip apie poetą Paulių Širvį, kurio gimimo 100-metį minime rugsėjo šeštąją, kalba jo amžininkai, skaitytojai, ir jo eilių klausytojai.

Rugsėjo pirmoji atėjo netikėtai - ironizuoja vaikus mokyklose maitinantys verslininkai, nes pirmąją mokslo metų savaitę nebuvo parengti moksleivių, kurie gaus nemokamą maitinimą, sąrašai.

Profsąjungos teigia, kad jog šiomis savaitėmis gaunančios daugiau darbuotojų skundų dėl darbdavių spaudimo išeiti iš darbo neva savo noru.

Šį vakarą Mišiomis ir procesija per Šiluvos aikštę bus pradėti didieji Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai. Nuo šiandien į LRT PLIUS eterį grįžta konkursas „Dainų dainelė“, kuris dėl koronaviruso ir šalyje paskelbto karantino laikinai buvo nukeltas.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.