Ryto garsai. Ar saugiai jaučiatės viešajame transporte?

Ryto garsai

2020.09.04 06:30

Ryto garsai. Ar saugiai jaučiatės viešajame transporte?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Po vasaros į miestus grįžo daugelis gyventojų ir dalis jų COVID-19 laikais nesaugiai jaučiasi viešajame transporte: dėl per mažų atstumų tarp keleivių, žmonių nenoro dezinfekuotis rankų ir kito elgesio. Ką reaguodami į pirmosios rugsėjo savaitės keleivių srautus planuoja didmiesčių transporto vadovai? Kaip organizuojamos kelionės traukiniais?

Ką nauja apie Lietuvos istoriją sužinojo ir dar tikisi atrasti archeologai, dirbantys būsimoje geležinkelio „Rail Baltica“ trasoje ir jau atlikę tyrimus dujotiekio tarp Lietuvos ir Lenkijos teritorijoje?

Vakarų lyderiai reikalauja Maskvos paaiškinimų, Vokietijai paskelbus, kad rusų opozicijos veikėjas Aleksejus Navalnas „bandant jį nutildyti“ buvo apnuodytas medžiaga iš tos pačios grupės, kuriai priklauso nervus paralyžiuojanti medžiaga „Novičiok“. Tęsiasi įtempta padėtis Baltarusijoje. Svarbiausių tarptautinių savaitės įvykių apžvalga – su politologais.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.