Labas rytas, Lietuva II d. Po specialistų įspėjimų apie kaukių sukeltą aknę – kosmetologės patarimai

Kas mums – apsauga, odai – našta: kaukės gali net išprovokuoti aknę. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis apie problemą, aktualią daugeliui. Su išsausėjusia veido oda susiduria ne vienas. O dėl tokios odos būklės kaltos gali būti ir apsauginės kaukės. Kosmetologė Agnė Valantiejienė pasakoja, kad plinta naujas terminas – kaukės sukelta aknė, ir, žinoma, pataria, kaip savo odai padėti. Vienas jos patarimų – rinktis ne iš sintetinių, o iš natūralių medžiagų pagamintą apsauginę kaukę.

Dunojų užplūdo plaukikai – upėje varžėsi net 700 sportininkų. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – metas vaizdo siužetui iš užsienio. Šįkart jis – apie 700 plaukikų, kurie rungėsi Vengrijoje, Dunojaus upėje.

Tvaresnio gyvenimo link: kodėl iš namų išneštos šiukšlės tampa nebe mūsų? Rugsėjo 4 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – dar viena viešnia. Plačiau apie tvaresnį gyvenimą pasakoja ir patarimais, kaip jį pradėti, dalinasi tvaraus gyvenimo puoselėtoja Laura Prievelytė-Juknė. Ji pastebėjo paradoksą: šiukšlės atsiranda mūsų namuose, tačiau jas išnešus jos, regis, tarsi tampa nebe mūsų. Kodėl atsakomybė yra perleidžiama kažkam kitam?

Vėstant orams į sales vilioja kino teatrai: premjerose – nuo lietuviškų filmų iki naujos „Marvel“ istorijos. Vėstant orams, vis labiau į sales vilioja kino teatrai. Nuo šiandien didžiuosiuose ekranuose – trys premjeros, taip pat bus rodomi ir lietuviški trumpametražiai filmai, jau spėję apkeliauti didžiuosius festivalius.

Ved. Ugnė Siparė.