Labas rytas, Lietuva II d. Socialinio darbuotojo iššūkiai: užmegzti santykį su jaunuoliu gali trukti ir pusę metų

Šį rytą pasikalbėkime su beveik 13 metų socialiniu darbuotoju dirbančiu Donatu Nagumanovu, kuris į šį darbą atėjo pakeitęs karjeros kryptį ir norėdamas padėti kitiems. Kaip sako jis pats, pradėjęs jausti, kad turi potencialo ir galimybių padėti kitiems, paliko savo darbą biure ir ėmėsi dirbti su jaunimu. Apie tai, kaip jam tai sekasi ir apie šio darbo keliamus iššūkius – pokalbyje.

Rubrikoje „Stop kadras“ – Niujorko valstijos mugėje eksponuojama skulptūra iš sviesto.

Turbūt kiekvienas bent kartą gyvenime iš arti yra matęs ikoną, tačiau ar žinote, kad jos gali būti ne tik tapomos, bet ir rašomos? Kolegos apsilankė Paštuvos Basųjų karmeličių vienuolyne, kur sesuo Nijolė Marija, kurianti ikonas, ne tik papasakojo apie ikonų tradicijas, tačiau ir pademonstravo, kaip jos gimsta.

Apsidairę lauke būtinai pamatysime bent vieną jų – invaziniai šliužai, visą vasarą augę, dabar deda kiaušinius. Apie tai, iš kur jie atsirado mūsų šalyje ir ar neša naudos, klausiame VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė dr. Grita Skujienė.

„Stop kadre“ – nuotaikinga senolės Prancūzijoje 104-ojo gimtadienio šventė.

Metas atrasti dar vieną lankytiną vietą Vilniuje. Žemės gelmių turtus ir naudingąsias iškasenas apžiūrėti ir pažinti galima nukeliavus į Mineralų muziejų. Ten apsilankyti kviečiame per virtualiąją ekskursiją.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau