Labas rytas, Lietuva I d. Ką daryti, kad atmintis nešlubuotų ir smegenys būtų žvitrios visą gyvenimą?

Rugsėjo 3 d. iš LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ sveikinasi Ignas Andriukevičius, Modestas Naudžius bei Justė Tamošaitienė, kurie dieną pradeda spaudos ir aktualijų apžvalga.

Dainotas Varnas – „Tavo kasos“.

Turbūt kiekvienas bent kartą gyvenime iš arti yra matęs ikoną, tačiau ar žinote, kad jos gali būti ne tik tapomos, bet ir rašomos? Kolegos apsilankė Paštuvos Basųjų karmeličių vienuolyne, kur sesuo Nijolė Marija, kurianti ikonas, ne tik papasakojo apie ikonų tradicijas, tačiau ir pademonstravo, kaip jos gimsta.

Anne-Marie – „Heavy“.

Metas atrasti dar vieną lankytiną vietą Vilniuje. Žemės gelmių turtus ir naudingąsias iškasenas apžiūrėti ir pažinti galima nukeliavus į Mineralų muziejų. Ten apsilankyti kviečiame per virtualiąją ekskursiją.

Kokie orai laukia rugsėjo mėnesį? Meteorologė Vida Ralienė pristato išsamią prognozę. Anot jos, mėnesį pradėjome taip, kaip ir priklauso pagal klimato juostą, kurioje gyvename.

Mantas – „Jau ruduo“.

Ką daryti, kad smegenys funkcionuotų puikiai, žvitrus protas lydėtų visą gyvenimą bei kodėl kartais atmintis ima ir sušlubuoja? LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – pokalbis su Lietuvos sveikatos mokslo universiteto neurochirurgu Kęstučiu Skauminu.

Dangoraižis – ne mažiau kaip 40 aukštų bei ne žemesnis nei 150 metrų aukščio pastatas. Pastatų aukštis vis didėjo gerėjant statybų technologijoms. Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose stovi aukščiausias „Burj Khalifa“ dangoraižis, kurio aukštis siekia 828 metrus.

Jovani ir Justinas Jarutis – „Crazy“.

I-ąją LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalį užbaigiame socialinių tinkle apžvalga su Modestu Naudžiumi.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau