Ryto allegro. Kaip naujiems mokslo metams pasiruošusios bendrojo lavinimo ir profesinės mokyklos?

Ryto allegro

2020.09.01 07:05

Ryto allegro. Kaip naujiems mokslo metams pasiruošusios bendrojo lavinimo ir profesinės mokyklos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros publikacijų spaudoje apžvalga.

Dvyliktasis festivalis „nowJapan“ – glaudesnis, koncentruotas ir toliau siekiantis stebinti. Apie dvyliktąjį festivalį „nowJapan” ir Japoniją gaubiančius stereotipus pasakoja jo vadovas Sergejus Grigorjevas.

Teatro ir kino kritikė Laura Šimkutė recenzuoja naujausią režisieriaus Romo Zabarausko filmą „Advokatas“.

Filosofo Viktoro Bachmetjevo komentare – kodėl verta steigti ne Istorinės atminties, o Atminties istorijos komisiją.

Nauji mokslo metai prasideda įprastai – klasėse ir auditorijose, tačiau su tam tikrais apribojimais. Kaip bendrojo lavinimo mokyklos vertina Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtas mokymosi proceso organizavimo rekomendacijas bei kaip yra pasiruošusios jas įgyvendinti? Su kokiais išsūkiais susidurs profesinės mokyklos, kurios, remiantis nauja tvarka, turi priimti ir papildomus modulius norinčius įgyti gimnazistus? Pokalbis su Švietimo, mokslo ir sporto viceministre prof. Jolanta Urbanovič, viceministru Arūnu Plikšniu, Klaipėdos Zermano Zudermano gimnazijos direktore Jolita Andrijauskiene, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktore Nora Pileičikiene.

Kai Kaunas kine vaidina pats save – iniciatyvą „Kauno atminties ekranai“ Kotrynai Lingienei pristato architektas, fotografas Arvydas Čiukšys.

„Klasikos koncertų salės“ – LRT Klasikos savaitės koncertus apžvelgia vyresnioji muzikos redaktorė Rasa Murauskaitė.

Ved. Indrė Kaminckaitė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.