Žinios. Ieškomas iš Pravieniškių pabėgęs kalinys: pastebėjus įtariamajį – būtina informuoti policiją

Po vieną per dieną - tiek vaikų šalyje gimsta po pagalbinio apvaisinimo. Nors poros džiaugiasi, kad pagalbinis apvaisinimas jau kompensuojamas, sako, kad įstatyme reikėtų pakeitimų - galėtų būti kompensuojama daugiau procedūrų, poros už užšaldytus embrionus turi mokėti visą gyvenimą, nes jie turi būti saugomi amžinai. Negalintys susilaukti vaikų kalba ir apie surogatinės motinystės galimybę. Tačiau sveikatos apsaugos ministerija aiškina, kad jokių teisės aktų pakeitimų neplanuoja.

Policija informuoja, kad intensyviai tebeieško vakar popietę iš Praveniškių pabėgusio kalinio. Kalėjimų departamento atstovai ragina gyventojus, pastebėjus įtariamąjį, informuoti policiją. Pasak pareigūnų, 38-erių nuteistasis Marijampolės pataisos namuose atlieka bausmę už nužudymą ir neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Dėl pabėgimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Aliaksandras Lukašenka šiandien mini oficialų gimtadienį. Pavėlino jį, kad sutaptų su jaunėlio sūnaus gimimo diena.

Tikrasis Baltarusijos vadovo gimtadienis buvo vakar. Dešimtys tūkstančių susirinko į protestą su pašaipiais sveikinimais. Bet minioje išsiskyrė du žmonės - vaikinas pasipiršo merginai netoli prezidento rezidencijos, kurią buvo apjuosę šarvuočiai ir karių grandinės. Mergina atsakė „taip“. Nors per dieną sulaikyta mažiausiai 140-mt žmonių, meilės gestų buvo ir daugiau.

Negalutiniais duomenimis, Juodkalnijos parlamento rinkimuose daugiausiai balsų surinko prezidento Milo Džukanovičiaus vadovaujama Demokratinė socialistų partija.

Rygos miesto dūmos rinkimus savaitgalį laimėjęs dešiniųjų susivienijimas šiandien pradeda derybas dėl koalicijos.

Orai. Sportas.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau