Labas rytas, Lietuva I d. Prasidėjus naujiems mokslo metams – Darbo inspekcijos patarimai tėvams

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ startuoja nauja rubrika – „ Šokio pusryčiai“, kur vietoj rytinės mankštos kartu su choreografais ir kitais šokių mokytojais galėsite pasimokyti naujų judesių, atrasti jums dar nebandytą naują stilių.

Šilkas itin vertintas dar senovės Egipte, tačiau ar kada nors teko girdėti, kad dabar jis kartais išgaunamas net iš lotoso? Susipažinti su lotoso šilko audėja kviečiame nusikelti į Vietnamą – čia Fan kartu su dar 20 žmonių komanda kasdien kruopščiai išsuka dešimtis metrų ypatingų siūlų.

Ukmergės rajone gyvenanti Rima Žudienė aplinkinius stebina veiklų gausa ir kūrybiškumu. Susitikimą pradėjusi nuo pasakojimo apie nertus skėčius, pokalbiui įpusėjus išsitraukia gitarą ir ima skambinti savos kūrybos dainą. Kokia ji? Išgirsite reportaže.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Darbo inspekcijos atstovu Šarūnu Orlavičiumi. Ką būtina žinoti tėvams, kurie nori lydėti savo vaikus į rugsėjo 1-osios šventę ir kas yra aktualiausia prasidėjus naujiems mokslo metams.

LRT žurnalistė Jurgita Čeponytė išskyrė pagrindines atgimstančios mainų ekonomikos priežastis. Naudinga – ne tik dėl ekologijos.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau