Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis. Naujame LRT sezone Beata Nicholson perkels savo virtuvę į kitas erdves

Sveikinamės tiesiogiai iš Katedros aikštės Vilniuje, kur tęsiame 30 transliacijų valandų maratoną. Šį rytą prie Ugnės Siparės prisijungia laidos „Piniginės reikalai“ vedėja Odeta Bložienė.

Paskutinė šios vasaros „Rekomendacijų“ skiltis – vasariškos nuotaikos. Su tuo, kas įkvepia ir kam pavyko rasti laiko dėl sumažėjusių darbų, dalijasi dizainerė ir tapytoja Viktorija Jakučinskaitė.

Rugsėjo 1-oji – jau čia pat, todėl metas pasirūpinti mokyklinių prekių krepšeliu vaikams. Kas į jį įeina ir kiek eurų už jį gali tekti pakloti? O, pasirodo, susimokėti gali tekti nemažai. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ svečiuojasi SWEDBANK finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė.

Iš Katedros aikštės kelkimės į vandenyno bangų skalaujamą Senegalo sostinę Dakarą – čia laukia pažintis su pirmąją šalyje profesionalia moterimi banglentininke. Skrosti bangas sportininkė sugalvojo supratusi, kad šį sportą praktikuoja mažai merginų, o dabar ne tik treniruojasi olimpiadai, bet ir dalijasi patirtimi su visais norinčiais.

Vieniems ruduo asocijuojasi su kardeliais, kitiems su astromis, o dar kitiems – su jurginais. Skirkime laiko pasigrožėti gražiais, žydinčiais jurginais, kurie yra Vilniaus universiteto Botanikos sode.

Kaip ir kiekvieną rytą, taip ir šeštadieninėje LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ transliacijoje iš Katedros aikštės skamba gyva muzika. Šį kartą groja grupė OKATA.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ lankosi tuoj gimtadienį švęsianti Beata Nicholson, kuri papasakoja apie savo rytinius ritualus bei ko galime iš jos tikėtis naujame LRT sezone.

Šeštadienio rytas LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – kupinas puikių svečių. Šį kartą studijoje lankosi aktorius Juozas Gaižauskas, kuris pristato savo naują knygą „Dievas su šlepetėmis“.

Ved. Ugnė Siparė ir Odeta Bložienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau