Homo cultus. Speciali transliacija iš Katedros aikštės

Homo cultus. Iš balkono

2020.08.27 15:05

Homo cultus. Speciali transliacija iš Katedros aikštės

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Penki įvairių sričių profesionalai pradeda rengti autorines laidas, kiekvienas autorius mums pateikia subjektyvų žvilgsnį ne tik į mūsų kultūrą, bet ir į pasaulį.

Ką naujo patiems autoriams atvėrė laidų kūrimas? Ar nauja patirtis atvėrė neatrastų dalykų savo veiklos srityje? Ką žiniasklaida, ar konkrečiai radijas, galėtų suteikti visuomenei daugiau, negu tai daro šiandien? Taip pat labai svarbu suvokti ir aptarti, kokių naujų iššūkių iškelia mūsų laikas, kokie svarbiausi pokyčiai vyksta visuomenėje, kultūroje. Tiesioginiame pokalbyje Katedros aikštės studijoje dalyvauja Jekaterina Lavrinec, Tomas Grunskis, Donatas Puslys, Laima Kreivyte, Aurimas Švedas.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Iš balkono kalba revoliucionieriai ir diktatoriai, į miestą ir pasaulį kreipiasi popiežius, pozuoja garsenybės. O po balkonu stovi žmonės: plojantys ir švilpiantys, užsidegę ar prislėgti, suburti bendro tikslo ar suvaryti prievarta. Kieno balsas girdimas? Ar galimas daugiabalsis pasakojimas? Laidoje kalbėsime apie kintančias viešos ir privačios erdvės ribas, manifestus ir deklaracijas, žvilgsnį iš viršaus ir apačios. Apie meną, politiką ir feminizmą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Homo cultus. Iš balkono

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.