Labas rytas, Lietuva II d. Naujame LRT sezone – specialūs projektai: nuo kelionės aplink Lietuvos kontūrus iki pabėgimo kambario politikams

Naujame sezone „Daugiau erdvės mintims“ LRT žiūrovams pristatys nemažai dėmesio vertų dokumentikos kūrinių – nuo užsienyje įvertintų serialų iki autentiškos radijo dokumentikos. Tiesioginiame LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ eteryje lankosi ir būsimą dokumentinę sezono programą pristato „Nacionalinės ekspedicijos“ idėjos autorius Edmundas Jakilaitis ir LRT RADIJO departamento vadovas Giedrius Masalskis.

Galima ar vis gi negalima? Kas slypi už iliuzionistų rodomų triukų? Ar tai lengvai išmokstamas amatas? Iliuzionistas Rokas Bernatonis mano, kad su didele meile galima tapti bet kuo. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Roku Bernatoniu.

Koks rytas be nuotaikingos ir gerai nuteikiančios muzikos? Katedros aikštėje šį rytą įsikūrusioje LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje gyvai groja „The Schwings Band“, kurie sako, kad ne svingu, o „schwingu“ savo muziką vadina todėl, nes groja europietišką džiazą.

Naujame LRT sezone „Daugiau erdvės mintims“ startuoja specialus projektas – pabėgimo kambarys „Kodas 30“, kurį aplankyti šiomis dienomis Katedros aikštėje gali kiekvienas. Daugiau apie projektą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja vienas iš jo autorių, režisierius Mykolas Vildžiūnas.

Rugpjūčio 27 d. LRT laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius iš Katedros aikštės Vilniuje išlydėtas į kelionę po Lietuvą. Tai – LRT.lt portalo specialaus projekto „Apkabink Lietuvą“ pradžia. Lankydamas pasienyje esančius Lietuvos regionus Ignas kartu su kolega, LRT režisieriumi Roku Makarevičiumi rengs specialiąsias laidas, kurios LRT.lt portale bus pradėtos transliuoti rugsėjo mėnesį. Daugiau apie projektą – pokalbio LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ metu.

Ved. Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė.