Ryto garsai. Minskas eskaluoja padėtį Lietuvos pasienyje

Ryto garsai

2020.08.26 06:30

Ryto garsai. Minskas eskaluoja padėtį Lietuvos pasienyje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Premjeras ir kariuomenės vadas sako, kad į Lietuvą įskridus baltarusiškam sraigtasparniui ir Gardine vykstant karinėms pratyboms, Minskas eskaluoja padėtį Lietuvos pasienyje. Kodėl Baltarusija žengia tokius žingsnius?

Mokslo metų pradžios su nerimu laukia mokinius maitinančios įmonės.

Praeityje stabilumą pasirinkusi Baltarusijos ekonomika šiandien – ant bedugnės krašto. Valstybinėmis įmonėmis ir žemės ūkiu paremta santvarka šiandien ir taip gerokai atsilieka nuo kitų regiono šalių, o krizę gilina pandemija, atpigusi nafta ir byrantis režimas. Kaip Baltarusija atsidūrė ten, kur yra dabar ir kas jos laukia, domisi Mindaugas Laukagalis.

Daugėja prašančiųjų politinio prieglobsčio Lietuvoje. Situaciją komentuoja Migracijos departamento vadovė Evelina Gudzinskaitė.

Tęsiame pokalbius su Lietuvoje išrinktais Europos Parlamento nariais. Šįkart mūsų pašnekovas europarlamentaras Andrius Kubilius.

Ūkininkai sako, kad jeigu derlius prastas – blogai. Bet jeigu derlius pernelyg didelis, irgi blogai. Kodėl? Aiškina Grūdų augintojų asociacijos direktorius Ignas Jankauskas ir Grūdų perdirbėjų asociacijos direktorė Dalia Ruščiauskienė.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.