Ryto garsai. Kas nugalės Baltarusijoje – protestuotojai ar jėgos struktūros?

Ryto garsai

2020.08.25 06:30

Ryto garsai. Kas nugalės Baltarusijoje – protestuotojai ar jėgos struktūros?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Grįžtame prie Baltarusijos temos. Apžvalgininkai sako, kad dabar daug kas priklauso nuo to, kas turės daugiau jėgų Baltarusijoje – protestuotojai ar jėgos struktūros. Komentuoja Martyno Mažvydo bibliotekos informacijos analitikas, saugumo politikos ekspertas Ignas Stankovičius.

Ar dar įmanoma išvykti į užsienį, jei tai ne Latvija ir Estija pailsėti. O jei išvykai, ar pavyks grįžti ir apskritai, ar šiuo metu verta rizikuoti keliaujant – toks klausimas kyla ne vienam. Apie tai išsamiau Turizmo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė.

Laikinai nutraukti privalomą dviejų savaičių izoliaciją leista kiek daugiau nei šešiems tūkstančiams to prašė apie aštuoni su puse tūkstančio esančių izoliacijoje. Kodėl daliai žmonių leidžiama laikinai nutraukti izoliaciją? Atsako Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

Pokalbis su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu.

Ved. Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.