Labas rytas, Lietuva I d. Prieš 50 metų debiutavo išskirtiniu talentu apdovanotas atlikėjas Eltonas Johnas

Rugpjūčio 25 d. LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“ pradedame trumpa spaudos ir aktualijų apžvalga.

Justin Timberlake – „Man of the Woods“.

Lietuviški smilkalai. Kai kalbama apie smilkalus, dažniausiai turima omenyje indiški ar tibetietiški, tačiau ar girdėjote apie lietuviškus smilkalus? Būtent tokių tradiciją atgaivino dvi merginos, kurios šiandien dalijasi žiniomis it teigia – smikalų kūrimas ugdo kantrybę ir padeda sugrįžti į save.

Kalendorius. Eltonas Johnas – atlikėjas, kurio pristatyti pasaulio melomanams nereikia. Dar būdamas trejų metų pats išmoko groti pianinu, o klasikinį kurinį gali parašyti per keletą minučių, todėl pelnytai kartais vadinamas muzikos genijumi.

Miegas ir jo kokybė. Tiems, kurie jaučia miego sutrikimus šis pokalbis turėtų būti aktualus. Nemaža dalis žmonių skundžiasi nesugebėjimu užmigti, kankinančiu nerimu. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje vieši gydytoja Dalia Matačiūnienė, kuri atsako į klausimus apie miegą ir jo sutrikimus.

Monique – „Jauni“.

COVID-19 infekcijos atvejų skaičius auga. Per savaitgalį nustatyti 105 nauji atvejai. Kaip reikėtų vertinti žaibiškai augančius skaičius? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstove Rolanda Lingiene.

Įdomybės. Kitas laidos pasakojimas mus nukels į Vietnamą, kur architektūros studentė kuria miniatiūrinius tradicinio šalies maisto modeliukus. Jos tikslas – pateikti objektus kuo tikroviškiau.

Saulius Prūsaitis – „Paskambink man“.

I-ąją LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalį užbaigiame socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau