Labas rytas, Lietuva II d. Ieva Narkutė pristato kūrinį, kurį parašyti įkvėpė įvykiai kaimyninėje Baltarusijoje

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ – viešnia, pristatanti naujausią savo knygą vaikams „Mažas kaip vabalėlis“. Į pristatymus autorė nešiojasi dvejų formatų knygas – vieną mažą, kurią galima įsigyti prekybos vietose, bei vieną itin didelę, skirtą susitikimams su mažiesiems. Taip pat, Kotryna Zylė patikina, kad ši knyga – nebūtinai mažiesiems, kadangi tai – alegorinis pasakojimas suaugusiems apie nebijojimą išeiti iš komforto zonos. Autorė, norinčius padrąsinti savo draugus bei artimuosius, ragina padovanoti „Mažas kaip vabalėlis“ kišeninę knygutę ir šitaip perduoti norimą žinutę.

Saulės kliošas – „Paskambink man“.

Nesudėtinga, bet tikrai efektinga: gėlių portretai namų interjero paįvairinimui

Šiltuoju metų laiku soduose galima rasti daug spalvingų gėlių, galinčių paįvairitni namų interjerą. Tačiau ar pagalvojote, kad namus galima pasipuošti ne vien gyvomis gėlėmis? Klaipėdietė Ksenija Jefimova kviečia išmokti pasigaminti savo gėlių bareljefą iš gipso.

Monika Marija ir Vladas Bagdonas – „Dabar ir visados“.

Rytas su muzika. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – atlikėja Ieva Narkutė, kuri pristato naują dainą „Laisvė“.

Reportažų ciklas „Ramūs pokalbiai“ užbaIgia vasaros kelionių pažintis ir kviečia sutikti saulę Margėnų kaime, Rokiškio rajone. Čia Onos Kulikauskienės gimtinė, dabar ponia Ona gyvena Užtiltės kaime, Zarasų rajone. Stiprią ir šviesią asmenybę subrandino gyvenimo mokykla, galimybės mokytis nebuvo, reikėjo dirbti. Optimizmo moteris nestokoja, sako daInos ir audimas suteIkia džiaugsmo. Šimtametė Ona gailisi tik vieno – niekad nerašyto dienoraščio, kuriame atskleistų ne tik asmenines patirtis, bet ir istorinius įvykius.

Rugpjūčio 24 d. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ užbaigiame studijoje vykstančiu konkursu ir atsisveikiname iki kito ryto.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau