Lietuvos diena. Dešimtys tūkstančių žmonių sustos į gyvą grandinę palaikyti kaimynų baltarusių

Lietuvos diena

2020.08.23 13:05

Lietuvos diena. Dešimtys tūkstančių žmonių sustos į gyvą grandinę palaikyti kaimynų baltarusių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Skelbiama naujausia su koronavirusu susijusi informacija. Dauguma naujų užsikrėtimų– Vilniaus regione, daugėja įvežtinių atvejų. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistė Vilda Bajoriūnienė. Solidarizuojantis su baltarusiais, kovojančiais dėl demokratinių permainų savo šalyje, Lietuvoje šiandien organizuojamas „Laisvės kelias“ – žmonių grandinė sujungsianti Vilnių su pasienyje esančiais Medininkais. LRT radijo departamento vadovas Giedrius Masalskis.

Šiandien baltarusiai kovoja už demokratiją, laisvą žodį ir savitą tautinę tapatybę. Kaip keičiasi baltarusių kalbos ir tautinių simbolių reikšmė šalyje?

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kviečia atgaivinti atmintį ir leistis į prisiminimų kelionę istoriniu laisvės keliu: nuo Gedimino bokšto iki Latvijos sienos.

„Keliauk Lietuvoje“ viešųjų ryšių projektų vadovė Gintarė Stakėnaitė. Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.