Ryto garsai. Įsijunkite LRT ir stebėkite, klausykitės tiesioginių transliacijų iš „Laisvės kelio“

Ryto garsai

2020.08.23 07:05

Ryto garsai. Įsijunkite LRT ir stebėkite, klausykitės tiesioginių transliacijų iš „Laisvės kelio“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ryto garsai.

Šiandien tūkstančiai žmonių sustos į gyvą grandinę palaikyti kaimynų baltarusių, kurie kovoja už savo laisvę. Laisvės kelias nusidrieks iš Vilniaus Katedros aikštės į Baltarusijos pasienį. Vykstančiuosius į kelią kviečiame įsijungti LRT Radiją – kaip ir prieš 31-erius metus, radijas padės koordinuoti renginį.

Daugybė žmonių niekuomet iki galo nesusitaikė su Lietuvos okupacija. Ir nors sovietmečiu tikrų disidentų nebuvo daug, dvasinė rezistencija buvo nesvetima dažnuose namuose.

Gimusiems 1989-ųjų rugpjūčio 23-ąją ši diena yra lyg dviguba sukaktis – jų gimtadienį visuomet lydi prisiminimai apie Baltijos kelią.

Šiandien baltarusiai kovoja už demokratiją, laisvą žodį ir savitą tautinę tapatybę. Kaip keičiasi baltarusių kalbos ir tautinių simbolių reikšmė šalyje ?

Laidoje naujausios žinios apie koronavirusą, kaip saugiai dalyvauti „Laivės kelyje“, o etnologo pastabos - ir apie Juodąjį kaspiną, ir apie išlėkti besiruošiančius gandrus.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.