Lietuvos diena. Koronavirusu užsikrečia vis jaunesni žmonės

Lietuvos diena

2020.08.22 13:05

Lietuvos diena. Koronavirusu užsikrečia vis jaunesni žmonės

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 30 naujų koronaviruso atvejų, mirė vienas žmogus. Beveik pusė naujų atvejų susiję su jau žinomais židiniais. Taip pat pastebima tendencija, kad virusu užsikrečia vis jaunesni žmonės. Komentuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento specialistė Justina Petravičienė.

Rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas, fizinio atstumo laikymasis ir patalpų vėdinimas – esminės prevencinės priemonės nuo koronaviruso, kurias rekomenduoja sveikatos specialistai. Kaip turėtų būti užtikrinama oro kokybė?

Kauno technologijos universiteto Aplinkosaugos technologijos katedros profesorius Dainius Martuzevičius.

Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas. Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Ar įmanoma būti profesionalu be aukštojo mokslo? Nuotolinių kursų studentas Karolis Stasevičius ir „CV online“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.