Kultūros savaitė. Rašytojas Juozas Erlickas, Mažasis Paryžius Kaune ir haiku Biržuose

Kultūros savaitė

2020.08.15 09:05

Kultūros savaitė. Rašytojas Juozas Erlickas, Mažasis Paryžius Kaune ir haiku Biržuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Ateikite, kai apsiraminsite“, – taip į šiuolaikinio meno nemėgstančius lankytojus kreipiasi galerijos „Vartai“ įkūrėja Nida Rutkienė. Ievos Korsakaitės pokalbis.

Menotyrininkės Aistės Paulinos Virbickaitės grojaraštyje – Andy Warholui skirto Lou Reed ir John Cale albumo „Songs for Drella“ apžvalga.

Žurnalistė ir rašytoja Rugilė Audenienė savo inicijuotą konkursą „Biržų haiku“ vadina tarmės banku, nors čia dalyviai iš visos Lietuvos siunčia ne tik tarmiškus kūrinius.

Kaunietis Benas Fainštainas savo legendiniame bare „Mažasis Paryžius“ laukdamas klientų kuria gobelenus. Jį aplankė Kotryna Lingienė.

Vertėjos Tomos Gudelytės komentaras apie viruso pandemiją, šalių lyderių reakcijas ir sąmokslo teorijas.

Vitos Ličytės pokalbis su Zalcburgo muzikos festivalio vykdančiuoju direktoriumi Luku Crepazu apie tai, kodėl pandemijos akivaizdoje komanda nepasidavė ir neatšaukė išskirtinio operos renginio.

Rašytojas Juozas Erlickas pristato naują kompaktinę plokštelę „Mėlynoj stotelėj“ ir sako, kad geriausia pasirodyti vos vienam žiūrovui.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

logo

Laida apie kultūros gyvenimo aktualijas, problemas, naujus reiškinius ir kuriančius žmones. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kultūros savaitė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.