Ryto garsai. Vėl kviečia Sūrių festivalis Druskininkuose

Ryto garsai

2020.08.15 07:05

Ryto garsai. Vėl kviečia Sūrių festivalis Druskininkuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sūrių Festivalyje Druskininkuose smulkieji įdomių sūrių gamintojai pristatys naujausią produkciją – kietuosius ir mėlyno pelėsio, karvių ir avių ar ožkų pieno sūrius. Kaip smulkiųjų ūkininkų brandinami sūriai randa kelią į kasdienę mitybą.

Šiandien Lietuvoje minima Žolinė. Nuo senovės mūsų krašte populiari vasaros ir rudens sandūros šventė, kai svarbiausi lauko darbai jau buvo nudirbti, ir surinktos uogos, vaisiai, vaistažolės.

Baltarusijos gyventojai jau beveik savaitę reikalauja prezidento Aliaksandro Lukašenkos atsistatydinti. Baltarusijos žurnalistas Dmitrijus Mickievičius teigia niekada nematęs tokio pareigūnų žiaurumo.

Neseniai iš Azijos grįžę Aistė ir Augustinas Žemaičiai dalinasi įspūdžiais, kodėl jie Pietų Korėjoje leido karantino laikotarpį, kaip korėjiečiai suvaldė pandemiją, kodėl toje šalyje daug įspėjimų, socialinės reklamos, bet mažai draudimų.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.