Ryto garsai. Įvykius Minske stebėjęs žurnalistas Benas Gerdžiūnas: dabar svarbu parodyti, kad jie – ne vieni

Ryto garsai

2020.08.14 06:30

Ryto garsai. Įvykius Minske stebėjęs žurnalistas Benas Gerdžiūnas: dabar svarbu parodyti, kad jie – ne vieni

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos padėtis dėl COVID-19. Ar reikia Lietuvai užsidaryti? Ar pavyks sukviesti vilniečius į vykdomą didžiausią Lietuvoje tyrimą dėl koronaviruso, nepaisant to, kad buvo išplatinti 2000 kvietimų su klaidingu numeriu? Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto profesorius Mindaugas Stankūnas.

Nors dažnai kalbama apie sausakimšus barus ir kavines, jų savininkai teigia, kad lankytojų mažiau nei pernai, o augant naujų užsikrėtimų koronavirusu šalyje skaičiui, su nerimu laukia rudens.

Lietuvos ir kitų šalių politikams svarstant Baltarusijai įvesti sankcijas, kai kurie ekonomistai sako, kad neigiamas pasekmes pajustų ir Lietuvos verslas.

Baltarusijoje tebesitęsiant protestams po rinkimų, didžiulė problema lieka represijos prieš žurnalistus ir informacijos ribojimas, interneto blokavimas. LRT prisideda prie pastangų teikti informaciją Baltarusijos žmonėms. Portalo lrt.lt žurnalistas Benas Gerdžiūnas.

Piliečiams užfiksavus, kaip Zarasų rajone Bileišių kaime asfaltuojant kelią kertami ąžuolai, nevyriausybininkai vėl ragina keisti valstybės požiūrį į medžius.

Krizė po rinkimų Baltarusijoje: kas yra pagrindiniai žaidėjai situacijoje ir kaip ji gali klostytis toliau? Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala ir Vilniaus universiteto tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė Margarita Šešelgytė.

Po milžiniško sprogimo Beiruto uoste dar vis neatsigaunantis miestas ir toliau grimzta į krizę. Vakar Libano parlamentas įtvirtino ir mėnesiui pratęsė nepaprastąją padėtį, valdžiai suteikiančią dar daugiau galimybių kontroliuoti besipriešinančius, užgniaužti Libano gatvėse netylančius protestUs. Apie tai, kas vyksta Libane, daugiau pasakoja Ieva Balsiūnaitė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.